İnstagram takipçi satın al oiyioiyi  

AR filtresi nasıl yapılır?

Artık Instagram’da her gün aktif olan kullanıcılara hitap etmek için harika bir araç olduğunu bildiğinize göre, şimdi bir tane yapma zamanı. Çok basittir ve yapmanız gereken tek şey herkes tarafından yapılabilir.

  • Spark AR Studio’yu indirin
  • Bu yazılımı bilgisayarınıza veya cep telefonunuza indirin.
  • Alışmak

Herhangi bir uygulama gibi, Spark AR uygulamasında da biraz öğrenme eğrisi vardır. Uygulamadaki çoğu şeye aşina olduğunuzdan ve en iyi sonuçları nasıl alabileceğinizden emin olun. Youtube’daki birkaç dersi ve öğreticiyi gözden geçirin ve kendinizi uygulamaya alıştırın. 

Öğrenim Merkezinde de uygulamayı kurum içi bir güç merkezi yapan pek çok güzel ders var. Egzersiz için örnek klasörü indirin ve bunu kullanarak bir AR filtresi yapın.

Projenize Başlayın

Kendinizi biraz bunalmış hissediyorsanız, projenize başlamak için mevcut şablonları kullanabilirsiniz. Stimülatör, AR filtrelerinizi serbest bırakmadan önce test etmenizi sağlayan başka bir harika uygulamadır. 

Filtrenizi, ekranların çoğunun işleyebilmesi için düzenleyin. Çok büyük yaparsanız mobil ekrana sığmazlar ve çok küçük yaparsanız tuhaf görünürler. 

Dene

Dosyayı Instagram ve Facebook’a gönderin ve nasıl göründüğünü görün. Bu adımı yalnızca modelinizden memnun olduğunuzda yapmalısınız. Artık filtreyi Insta veya Facebook’ta deneyebilir ve kullanabilir ve nasıl göründüğünü ilk elden hissedebilirsiniz. 

İşiniz bittiğinde yükle düğmesine basın ve “cihazda test edin”. AR filtresi, yalnızca Spark AR’nin yönergelerini ve topluluk standartlarını temizledikten sonra yayınlanacaktır. 

Durma

Belki yeni filtreniz tutmadı ya da bizdeki en iyisi değildi. Ama sorun değil, her zaman iyileştirme için yer var. Daha fazla filtre oluşturun ve diğer işletmelerin bunları nasıl kullandığını araştırın. Yüz veya el izleme özellikli filtrelerle filtre oyununuzu geliştirin. Daha sağlıklı bir his vermek için filtrenize ses veya estetik de dahil edebilirsiniz. 

Sosyal medya platformları büyüyor ve popüler olanlar giderek hayatımızın bir parçası haline geliyor. Genç nesiller için yeni reklam mecrası haline geldiler ve bu araçları kullanarak onları popüler hale getiriyorsunuz. 

AR odaklı olsun ya da olmasın, bu uygulamalar büyümeye devam edecek ve bu gelişmelere ayak uydurmak sizin yararınıza olacaktır. Trend olan şeyleri iyi bir şekilde ele almak, sizi kalabalıktan farklı kılar, aynı zamanda daha genç izleyiciler için daha uygun hale getirir. Bunlar, işgücüne giren etkilenebilir insanlar ve bundan faydalanabilirsiniz. 

Hemen hemen büyük miktarda satın alma gücüne sahip oldukları için işletmeler için mükemmel bir izleyici kitlesi. Genç nesil, sosyal medya akışlarında paylaşmaya değer eğlenceli pazarlama stratejileri arıyor. Pazarlamanızı eğlenceli ve kapsayıcı hale getirebilirseniz, bu on yılda gelişen bir işiniz olacak. Sosyal medya ortamını devralan trendler ve zorluklarla gençlere ayak uydurmak kesinlikle işinize yardımcı olacaktır. 

Leave A Comment