İnstagram takipçi satın al oiyioiyi  

Bir Besleme Renk Paletine Bağlı kalın

 Bir Besleme Renk Paletine Bağlı kalın

Belki de duvarlarınızın rengi, masalarınızın yüzeyi veya bir dizi parlak tabak – ana içerik odağınız olarak ne seçerseniz seçin, tutarlı bir renk paletine bağlı kalmaya çalışın. Instagram’da restoran pazarlaması tamamen görseldir ve tutarlı bir özet akışı  , birisinin takip düğmesini kaydırması veya tıklaması olabilir.

Rastgele ve tutarsız görünen içerik, restoranınızın Instagram sayfasının dağınık ve genellikle estetik açıdan daha az hoş görünmesini sağlar. Instagram’da restoran pazarlamasıyla ilgili önemli olan şey,  öne çıkan bir profil oluşturmanıza yardımcı olacağından, tek tek gönderiler yerine tüm feed’inizi göz önünde bulundurarak yayınlamaya çalışmaktır .

Aşağıdaki iki restoran beslemesini karşılaştırın: İlki, akılda net bir renk paleti veya tema olmadan rastgele bir içerik koleksiyonu yayınlar, ikincisi, profil ziyaretçileri için çok daha tatmin edici bir etki yaratan soluk beyaz ve mavi bir temayı korur.

Doğal olarak, restoranınızın Instagram akışında bir renk paletine bağlı kalmak, istediğiniz zaman ve istediğiniz zaman gönderi paylaşmaktan daha fazla disiplin ve planlama gerektirir. Bu, Hopper HQ’da  olduğu gibi bir Instagram Grid Planner kullanmanız gerektiği zamandır . İçeriğinizi masaüstünüzden yükleyebilir, Instagram’a önceden planlayabilir ve mükemmel temayı oluşturmak için gönderileri sürükleyip bırakabilirsiniz.

Instagram’da restoran pazarlamanız için bunun gibi bir ızgara planlayıcısı kullanmak çok zaman kazandırır ve herhangi bir gönderinin çakışmasını veya çok tekrarlı görünmesini önler.

Leave A Comment