İnstagram takipçi satın al oiyioiyi  

Bir gönderi planı oluşturun

Bir gönderi planı oluşturun

Bir hedefiniz olduğunda ve kimi hedefleyeceğinizi öğrendikten sonra, bir gönderi programı geliştirmelisiniz. Ne sıklıkta ve ne zaman yayınlayacağınıza karar vermelisiniz. En iyi sonuçlar için, günde en az bir kez gönderi göndermeniz gerekir. Bu, bu çalışmanın gösterdiği gibi daha fazla takipçi çekmenize yardımcı olacaktır.

Ayrıca daha fazla beğeni kazanmanıza yardımcı olacaktır.

En iyi zamanlara hızlı bir genel bakış için yukarıdaki grafiği kontrol etmelisiniz. Hangisinin en iyi sonuçları aldığını görmek için yukarıda gösterilen farklı dönemlerde gönderi paylaşmanızı tavsiye ederim.

Başka bir seçenek de , hesabınızın paylaşım için en iyi ve benzersiz zamanını bulmak için Hopper HQ’yu kullanmaktır . Gönderilerinizi analiz edecek ve mevcut katılım verilerine göre en iyi zamanları önerecektir.

Ayrıca Hopper HQ ile gönderi günlerinizi ve saatlerinizi önceden ayarlayabilirsiniz. Bu nedenle, bu aracı kullanarak bir program oluşturun ve buna bağlı kalın. Tutarlı bir şekilde paylaşım yaptığınızda, takipçileriniz o gün ve saatlerde gönderilerinizi bekleyecektir.

Leave A Comment