İnstagram takipçi satın al oiyioiyi  

Bir hedef seçin

Bir hedef seçin

Yapmanız gereken bir sonraki şey bir hedef seçmek. Instagram’da veya herhangi bir ağda pazarlama yaparken, insanlar kampanya başına birden fazla hedef hedefleme hatasına düşerler. Bunun yerine, sadece bir hedefe odaklanmalılar.

Bunun nedeni, birden fazla hedefi hedeflerseniz, sadece kendinizin kafasını karıştırmakla kalmayacak, aynı zamanda takipçilerinizin de karar yorgunluğuna yol açacağıdır . Hangi hedeflere odaklanıp tamamlayacağınızdan emin olmayacaksınız ve yapamayacaksınız. kitlenizle yeterince iyi iletişim kurun.

Bu yüzden her zaman bir hedef seçmelisiniz. Bu hedef, işletme hedefinizle eşleşmeli ve alt satırınıza eklenmelidir. Örneğin, şirketinizin amacı geliri artırmaksa, trafiği artırmaya ve daha fazla satış elde etmeye odaklanmalısınız. Amacınız bir marka oluşturmaksa, daha fazla marka gösterimi elde etmek için çalışmanız gerekecek.

Bazen birden fazla hedef seçebilirsiniz, ancak seçtiğiniz diğer hedefler birincil hedefinizi tamamlamalı ve onu yok etmemelidir. Örneğin Instagram’dan daha fazla satış elde etmek istiyorsanız web sitenize trafik çekmek gibi bir hedef seçebilirsiniz. Ayrıca, markanızı oluşturmanıza ve sizden satın almak isteyecek daha fazla kişiye ulaşmanıza yardımcı olabileceğinden, daha fazla takipçi kazanmak ve izlenim yayınlamak gibi hedefler de seçebilirsiniz.

Leave A Comment