İnstagram takipçi satın al oiyioiyi  

Diğer Kullanışlı Instagram Fotoğraf Filtreleri ve Bunların Nasıl Kullanılacağı 

Diğer Kullanışlı Instagram Fotoğraf Filtreleri ve Bunların Nasıl Kullanılacağı 

Uyuklama

Slumber, fotoğrafınızın üzerinde renklerin çoğunun doygunluğunu azaltan sarı bir maske oluşturur. Birkaç fotoğrafın eski ve romantik görünmesi mi gerekiyor? Uyku filtresini uygulayın. Slumber, sokak ve doğa fotoğraflarıyla en iyi sonucu verir.

Krema

Crema, renkleri doygunluğu azaltarak ve cilt tonlarını yumuşatarak görüntülerin eski görünmesini sağlar. Filtre, yemek fotoğrafçılığı için Instagram kullanıcıları arasında favori. 

Perpetua

Perpetua, görüntünüzün sarı ve yeşil tonlarını zenginleştiren ve hepsini bir arada aydınlatan bir filtredir. Portre çekimleri için en iyi seçim değil, ancak Perpetua manzaralarınızı gerçekten kalabalıktan ayırabilir.

Amaro

Amaro, merkezini aydınlatarak ve kenarlara vinyet efekti ekleyerek fotoğraflarınıza yaş görünümü kazandırır. Sonbahar fotoğrafları ve sokak fotoğrafları Amaro filtresiyle en iyi şekilde görünür.

Mayfair

Instagram, Lux özelliğine sahip parlak aydınlatılmış görüntüler için Mayfair filtresinin kullanılmasını önerir, böylece az pozlanmış görüntülerinizin kontrastı otomatik olarak ayarlanabilir. 

Leave A Comment