İnstagram takipçi satın al oiyioiyi  

Hangi kurallara uymalısınız?

Hangi kurallara uymalısınız?

  • Instagram yarışmaları ve eşantiyonları söz konusu olduğunda, markanızın bütünlüğünden ödün vermemek için onları yöneten kuralların farkında olmanız gerekir.
    Faaliyet gösterdiğiniz bölgenin kanunlarına uyun. Yasal düzenlemeler ve prosedürler tüm dünyada farklıdır, bu nedenle bir yarışma başlatmadan önce bir bölgenin yasaları hakkında net olmanız gerekir, özellikle de bölgenizde olmayan kişileri davet ediyorsanız.
  • Etkileyici pazarlamadan yararlanıyorsanız, açıklama kurallarına uymanız gerekir.
  • İnsanların yarışmaya katılmak için ne yapmaları gerektiğini belirten net bir kurallar dizisi yayınlayın. Yarışma kurallarını web sitenizde veya hatta yorumlarda yayınlayabilirsiniz, ancak insanlara bunları nerede bulabilecekleri söylenmelidir.
  • Instagram’ı yarışmayla ilgili herhangi bir sorumluluktan muaf tutan bir açıklamayı yarışma kurallarına eklemelisiniz. Platformun tanıtım yönergelerine göre, katılımcıların yarışmanızın “hiçbir şekilde Instagram tarafından desteklenmediği, desteklenmediği veya yönetilmediği veya Instagram ile ilişkili olmadığı” konusunda bilgilendirilmesi gerekir.
  • Yanlış etiketlemeyi teşvik etmemelisiniz.
  • Platformu yarışmalar ve eşantiyonlar için kullanmaya karar verirseniz, kendi başınızasınız çünkü Instagram size herhangi bir destek sağlamayacaktır. Yarışmalar ve eşantiyonlarla ilgili politikalarına göre, “promosyonunuzun yönetiminde size yardımcı olmayacaklar ve kullanıcı içeriğinin kullanımı için onay gerekip gerekmediği veya gerekli herhangi bir onayın nasıl alınacağı konusunda size tavsiyede bulunamayacaklar… Hizmetimizi şu amaçlarla kullanırsanız: promosyonunuzu yönetin, bunu riski size ait olmak üzere yaparsınız.”

Leave A Comment