İnstagram takipçi satın al oiyioiyi  

Her CMO’nun 2021’de Yanıtlaması Gereken 5 Sosyal Medya Stratejisi Sorusu

Sosyal medya, bu yıl CMO bütçesinde tarihi yükseklere ulaştı.

Aslında, The CMO Survey’e göre sosyal medya pazarlamasına yapılan harcamalar pazarlama bütçelerinin% 23’üne ulaşmak için% 74 artış gösterdi ve pazarlamacılar, yeni yıla girerken harcamaların bu yeni yüksek seviyeye yakın kalacağını tahmin ediyor.

Daha az etkinlik, daha dar bütçeler ve değişen müşteri talebiyle CMO’lar, her zamankinden daha fazlasını sunmak için sosyal medya programlarını arıyor. Peki sosyal stratejiniz göreve uygun mu?

Bizim 2021 Sosyal Eğilimler ajansları, markaların üst uzmanlarla görüşmeler ve sosyal platformlar-açık stratejileri ve sosyal zıt görüşlere üst kuruluşlarını ayarlarken taktik 11.100 üzerinde pazarlama elemanlarına anket ve derinlemesine raporu tabanlı.

Yaklaşımınızın nasıl karşılaştırıldığını görmek için işte 5 soru.

2021’deki sosyal stratejinizi bilgilendirmek için ihtiyaç duyduğunuz verilerin derinlemesine bir analizini almak için Sosyal Eğilimler raporunun tamamını indirin .

 

1. Kaybedilen müşteri deneyimlerini yeniden yaratmak için sosyal medyayı kullanıyor musunuz?

Pandeminin ardından kaybedilen geliri telafi etme baskısı arttıkça, pazarlamacıların bu yılki Sosyal Eğilimler anketimizde müşteri kazanmayı sosyal medyadaki en önemli hedef olarak sıralaması şaşırtıcı değil.

Leave A Comment