İnstagram takipçi satın al oiyioiyi  

İşte bir IGTV Kanalına sahip olmanız için birkaç neden

İşte bir IGTV Kanalına sahip olmanız için birkaç neden

Görünürlüğü Artırın

Instagram, dünyanın en aktif kullanıcısı olan en büyük sosyal medya platformudur. Tüm sosyal medyada olduğu gibi, işletmelerin kendilerini tanıtması ve sürekli göz önünde olması harikadır. 

IGTV Kanalınız ile markalarınıza daha fazla dönüşüm ve trafik elde edebilir ve çok sayıda ürün satabilirsiniz. Her yıl endişe verici bir hızla artan çevrimiçi izleyici sayısıyla, bu patlamayı kazançlarınız için kullanmanız en iyisidir. 

Eğitici eğlence

Kitlenizi aynı anda eğitmek ve eğlendirmek, onları uzun bir videoya çekmenin en iyi yoludur. Onlara sadece ürününüz hakkında daha fazla bilgi vermekle kalmaz, aynı zamanda diğerlerinden daha iyi olduğunu da anlatabilirsiniz.

Edutainment popülaritesinde bir artışa sahip ve bilgi-eğlence kategorisinin kardeşidir. İnsanlar eğlendirilir ve aynı zamanda konu hakkındaki şüpheleri giderilir. 90’lar ve 80’lerdeki video pazarlama kampanyalarının çoğunun bu kadar etkili olmasının nedeni budur. 

İnsanlar, ürünlerinizin hayatlarını nasıl kolaylaştırabileceğini veya hayatlarına nasıl dahil ettiklerini bilmekle ilgileniyor. Bu mesajı gönderebilirseniz, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi satın almak için sıraya gireceklerdir. 

Daha Fazla Katılım

Piyasaya sürülen yeni bir platform, şu anda organik erişiminin çizelgelerin dışında olacağı anlamına geliyor. Bu eğilime atlayın ve IGTV videolarınızla çok daha fazla dönüşüm elde edebilirsiniz. 

Video pazarlama uzun süredir “Pazarlamanın Kralı” olmuştur ve bu IGTV’ye de çevrilir. Artık daha fazla yaratıcılığa sahipsiniz ve hedef kitlenize ürününüzün / hizmetinizin nasıl çalıştığını gerçek zamanlı olarak gösterebilirsiniz. Kitlenizle etkileşim kurmak ve size ve işinize nasıl tepki verdiklerini görmek için kesinlikle kullanmak isteyeceğiniz bir araçtır. 

Daha fazla katılım, daha fazla dönüşüm anlamına gelir – bu kadar basit. Videolarla etkileşim kuran çoğu insan hizmetinizi doğrudan satın almaz, ancak kalıcı bir izlenim bırakmanız önemlidir. Çünkü bir ürün veya hizmete ihtiyaç duyduklarında akıllarına gelen ilk isim sizin olur. 

Leave A Comment