İnstagram takipçi satın al oiyioiyi  

Hootsuite’teki yenilikler: Instagram Geliştirmeleri, Gelen Kutusu Güncellemeleri ve Diğer Uygulamalar

020’nin sonuna yaklaşıyoruz ve ne yıl oldu.

Avustralya orman yangınlarından COVID-19 salgınına ve ırksal eşitsizliğe karşı çıkan ve Black Lives Matter hareketinin küresel ivme kazanmasına neden olan protestolara kadar, birçoğumuz için günlük yaşam değişti. Çevrimiçi ortamda otantik bağlantı kurma yeteneğimiz her zamankinden daha önemli hale geldi.

Gelen geçen ay yayınlanan araştırmaya , küresel sosyal medya kullanımının boyutlarını ortaya çıkardı. Şu anda günde ortalama 2 saat 29 milyon çevrimiçi harcayan 4,14 milyar ilgili kullanıcı var ve her saniye 14’ten fazla kişi sosyal medyayı kullanmaya başlıyor.

Bu, sosyal medya yöneticilerini ve kullandıkları araçları, markaların müşterilerle nasıl iletişim kurduğunun ön saflarına koyuyor. Ekiplerim, müşterilerinizin istediği şekilde etkileşim kurmanızı kolaylaştırmak ve başarınızı rapor etmeyi kolaylaştırmak için son birkaç ayı özellikler üzerinde çalışarak geçirdi.

İşte en iyi sürümlerimizden bazılarının dökümü.

Bonus: Sosyal medyadaki varlığınızı nasıl büyüteceğinize dair profesyonel ipuçları içeren adım adım sosyal medya strateji kılavuzunu okuyun .

 

Yeni biçimlerle Instagram’da yaratıcı olun

İşletme profillerini ziyaret eden Instagram kullanıcılarının oranı hiç bu kadar yüksek olmamıştı – 200 milyon kullanıcı günde en az birini ziyaret ediyor . Etkileşimi artırmak için ihtiyaç duyduğunuz içeriği oluşturmanıza yardımcı olmak için, Hootsuite’te desteklenen biçimler listesine Hikayeler ve dönen gönderiler ekliyoruz.

Hikayeler stratejinizin bir parçasıysa, doğrudan Hootsuite kontrol panelinden oluşturmak, görselleştirmek ve planlamak için yeni yeteneklerimizi kullandığınızdan emin olun.

Yeni hikayeKaynak: Hootsuite

Hikayeler gibi, Instagram carousel yayıncılığı da yakında tüm plan türlerine sunulacak. Tek bir Instagram gönderisinde 10 adede kadar resim ve videodan oluşan bir karışım oluşturmanıza, tüm sosyal takviminizde planlamanıza ve ardından mobil cihaz aracılığıyla yayınlamanıza olanak tanıyan sürüme dikkat edin.

Bir Ekip planına veya daha fazlasına sahip müşteriler için, bu Instagram yayınlama geliştirmelerine işbirliği ve performans izleme de dahildir.

Yeni postaKaynak: Hootsuite

Inbox ile daha verimli bir şekilde etkileşim kurun

Hootsuite Inbox etkinliğinin bu yıl% 115’e kadar arttığını gördük ve Inbox deneyiminizi olabildiğince verimli ve verimli hale getirmek için tamamen yatırım yaptık.

İş ve Kurumsal planlar kullananlar için artık daha hızlı ve daha tutarlı yanıt vermek için “kayıtlı yanıtları” kullanabilirsiniz. Bu özellik, sorgulara ortak yanıtlar oluşturmanıza ve kaydetmenize olanak tanır ve sorgu hacminin arttığını gören birçok kuruluş için bu, müşteri memnuniyetini artıran büyük bir zaman tasarrufu olmuştur.

Leave A Comment