İnstagram takipçi satın al oiyioiyi  

İnsanlar Instagram’da Hesabınızı Nasıl Keşfediyor?

İnsanlar Instagram’da Hesabınızı Nasıl Keşfediyor?

Şimdi, Instagram’da insanların dikkatini çekmek için sizinle yarışan milyonlarca hesap göz önüne alındığında, insanların hesabınızı keşfetmesini sağlamak söylemek yapmaktan daha kolay, ancak keşif sürecini en temel unsurlarına böldüğünüzde yapılabilir.

Bunu yapmak için kendinize iki basit soru sorabilirsiniz.

Beni henüz tanımayanlar Instagram’da hesabımı nasıl keşfedebilir?

İşinizi bilmeyen kişiler yollardan neredeyse sonsuz sayıda aracılığıyla bulabilir “gerçek dünya” aksine, Instagram, insanlar olabilir ancak ilk adınız genelinde gelerek hesabınızı bulun. Sizi tanımayan birinin sizi uygulamada bulması için (bu makalenin üzerinde durulmayacağı) reklam yapmaktan başka bir yol yoktur. Dönem.

Bu nedenle, insanların platformda sizi keşfetmesini sağlamak için, mümkün olduğunca çok kişinin Instagram kullanıcı adınıza nasıl ulaşacağını bulmanız gerekir . Bu bizi ikinci soruya götürür.

Beni henüz tanımayanlar instagramda kullanıcı adıma nasıl ulaşabilirler?

Instagram’ın tüm ekranlarını incelediğinizde, aslında platformda birinin sizi keşfedebileceği çok sınırlı sayıda ekran olduğunu fark ediyorsunuz. İnsanların bir kullanıcı adıyla karşılaşabileceği bu ekranlar, benim Instagram’ın erişim kanalları olarak adlandırdığım şeydir ve bunların ne olduğunu ve bunlar aracılığıyla nasıl ortaya çıkacağını anlamak, uygulamada sizi keşfeden kişi sayısını en üst düzeye çıkarmanın anahtarıdır.

Instagram’ın Erişim Kanalları

Instagram’da sizi henüz tanımayan biri, aşağıdaki ekranlardan sadece biri aracılığıyla kullanıcı adınıza rastlayabilir ve hesabınızı keşfedebilir.

Ana sayfa akışı

İnsanlar, zaten takip ettikleri biri fotoğraflarında veya başlıklarında kullanıcı adınızı etiketlediğinde burada kullanıcı adınızla karşılaşır.

Bu kanalda kullanıcı adınızı gösteren etkinlik : Tanımadığınız kişilerin Ana Sayfa Akışında görünmek için zaten takip ettikleri hesaplar tarafından etiketlenmeniz gerekir. Zor ve potansiyel olarak pahalı olmasına rağmen , en değerli etkileyicileri bulmak ve onların size yanıt vermelerini sağlamak bunu başarmanın bir yoludur. Buradaki diğer bir strateji, herkesin sizi etiketlemesi için gerçek teşvikler sağlamaktır. Teşvikler ne kadar etkili olursa, sizi o kadar çok kişi etiketleyecektir. Örneğin, @potteryforall hesabımda, seramik hesaplarını, hesabımda geniş bir kitleye gösterilme olasılığı karşılığında beni fotoğraflamaya teşvik ediyorum.

Explorer, Makaralar veya alışveriş sayfaları

Bu üç sayfa, hepsi aynı prensipte çalıştığı için birlikte gruplandırılmıştır. Instagram algoritması üzerlerinde gösterilecek içeriği seçtiğinde insanlar bu kanallar aracılığıyla kullanıcı adınıza rastlar . Tek fark, her birinin farklı içerik türlerine odaklanmış olmasıdır. Gezgin sayfası insanların fotoğraflarını, videolarını, Makaraları ve alışveriş içeriğini gösterir, makaralar sayfası yalnızca Makaralara odaklanır ve alışveriş sayfası yalnızca alışveriş yapılabilir içeriğe odaklanır.

Bu kanalda kullanıcı adınızı ortaya çıkaran etkinlik: Kullanıcı adınızın mümkün olduğunca Explorer, Reels veya alışveriş sayfalarında görünmesini sağlamak için içeriğinizin mümkün olduğunca algoritma tarafından seçilmesi gerekir. Instagram, bizden alabilecekleri ilgiyi en üst düzeye çıkararak karı en üst düzeye çıkarmak için var . Algoritma, ilk önce bize en ilgi çekici içeriği göstererek bizi mümkün olduğunca uygulamada tutmak için oluşturulmuştur . Bu nedenle, algoritma tarafından mümkün olduğunca seçilmek için mümkün olan en ilgi çekici içeriğe sahip olmanız gerekir. Yapması zor, ancak katılımınızı sistematik olarak artırmak için basit bir süreç kullanarak başarılabilir .

Etkinlik akışı

Etkileşimler bu beslemede gösterilir, böylece insanlar hesaplarıyla etkileşim kurduğunuzda (takip ettiğinizde, beğendiğinizde, yorum yaptığınızda veya etiketlendiğinde) burada kullanıcı adınızla karşılaşır.

Bu kanalda kullanıcı adınızı ortaya çıkaran etkinlik: Diğer kişilerin Etkinlik akışlarında mümkün olduğunca görünmek için, içeriğinizi sizin kadar ilginç bulması muhtemel kişilerle etkileşime geçmeniz (takip etmeniz, beğenmeniz, yorum yapmanız veya etiketlenmeniz) gerekir. mümkün.

Bunu yapmanın bir yolu, her gün elle veya bunu bir Instagram botuyla (hesabınız için tehlikeli olabilir) otomatikleştirebilirsiniz. Etkileşimde bulunduğunuz kişilerin içeriğinizle ilgilenme olasılığı düşükse, etkileşimlerinizi ve zamanınızı boşa harcarsınız çünkü hesabınızı keşfettiklerinde onu alakasız bulurlar ve sizi takip etmezler veya ürünlerinizi kontrol etmezler. veya hizmetler.

Leave A Comment