İnstagram takipçi satın al oiyioiyi  

Instagram carousel gönderisi nedir?

Instagram carousel gönderisi nedir?

Instagram atlıkarıncası, kaydırarak veya sola tıklayarak görüntülenebilen birden fazla fotoğraf veya video içeren bir gönderidir. En fazla 10 resim veya video eklenebilir ve feed’de tek bir gönderi olarak paylaşılabilir.

Diğer Instagram gönderilerinde olduğu gibi , atlıkarıncanızdaki her görsele bir başlık, alternatif görsel metni , bir coğrafi etiket ve hesap ve ürün etiketleri ekleyebilirsiniz . İnsanlar, tıpkı diğerleri gibi, atlıkarınca yayınınızı beğenebilir, yorumlayabilir ve paylaşabilir.

Bir atlıkarınca yayınlandığında, sağ üst köşede küçük bir simge belirir. Birisi ikinci resme döndüğünde, simgenin yerine kare sayısını gösteren bir sayaç gelir. Döngü boyunca ilerlemeyi belirtmek için bir gönderinin altında da küçük noktalar görünür.

Neden bir Instagram atlıkarınca seçmelisiniz? Çift kaydırmalı formalar, yakın çekimler ve farklı açılardan çekimlerle markanıza “dergi muamelesi” yapın. Adım adım kılavuz talimatları sağlayın veya bilgileri ayrıştırın. Entrika yaratın ve bir sürpriz ya da öncesi ve sonrası ortaya çıkarın. Veya ölçeği iletmek için formatı kullanın.

Leave A Comment