İnstagram takipçi satın al oiyioiyi  

Instagram for Business’ı Kullanmak için en iyi uygulamalar

Instagram for Business’ı Kullanmak için en iyi uygulamalar

Artık bir stratejiniz olduğuna göre, işletmenizi Instagram’da pazarlamak için bazı önemli ipuçlarını burada bulabilirsiniz.

Videolardan daha fazla fotoğraf yayınlayın: 

As Quintly bu çalışmada gösterileri, Instagram yayınlanan içeriğin çoğu videonun biçimindedir.

Fotoğraf oluşturmak çok az zaman aldığından insanlar fotoğraf yayınlamayı tercih ediyor. Ayrıca, birçok kullanıcı video oluşturma konusunda rahat değildir.

Ancak bilmeleri gereken şey, yukarıdaki çalışmanın aynı zamanda videoların görüntülerden daha fazla etkileşim sağladığını da ortaya çıkardığı.

Bu nedenle, daha fazla video yayınlarsanız, yalnızca fotoğraf yayınlayan rekabette öne çıkmayacaksınız, aynı zamanda %49 daha fazla etkileşim oluşturabilirsiniz.

Video oluşturmak ilk başta bunaltıcı görünebilir, ancak Video İçi gibi bir araç kullanabileceğiniz için bunları yapmak çok kolaydır . Dakikalar içinde kaliteli video içeriği oluşturmanızı kolaylaştıran Instagram hikayeleri, yayın gönderileri ve hatta IGTV için hazır şablonlarla donatılmıştır.

ek yapmanız gereken bir şablon seçmek ve sağladıkları düzenleyici ile değiştirmek. Sağladıkları görüntüleri kullanabilir veya kendi çekimlerinizi ekleyebilirsiniz.

Daha fazla video içeriği yayınlamanın önemini anlayan bir marka örneği Buzzfeed’s Tasty’dir.

Profillerini ziyaret ederseniz, yukarıdakine benzer kısa videolar yayınladıklarını fark edeceksiniz. Gönderilerinin yalnızca küçük bir yüzdesi, daha fazla etkileşim sağlamalarına yardımcı olan fotoğraflardır.

Leave A Comment