İnstagram takipçi satın al oiyioiyi  

Instagram Fotoğrafları Nasıl Kaydedilir

Instagram Fotoğrafları Nasıl Kaydedilir

  • Dokunun Ayarları > Hesap > Özgün Fotoğraf ve geçiş Kaydet Orjinal Fotoğraflar için Açık pozisyona cihazınıza kendi fotoğraflarınızı kaydedin.
  • Diğer kullanıcıların fotoğraflarına daha sonra başvurmak üzere yer işareti koyabilirsiniz, ancak Instagram bunları indirmek için uygulama içi bir yol sağlamaz.
  • Başka bir kullanıcının fotoğrafının yüksek kaliteli bir versiyonu için en iyi seçeneğiniz, onlarla doğrudan iletişime geçmek ve bir tane istemektir.

Bu makalede, kendi Instagram fotoğraflarınızı nasıl kaydedeceğiniz ve diğer kullanıcıların fotoğraflarını nasıl yer imlerine ekleyeceğiniz anlatılmaktadır.

Kendi Instagram Fotoğraflarınızı Mobil Cihazınıza Nasıl Kaydedebilirsiniz?

Herhangi bir uygulama içi filtreyi veya değişiklik yapmak için düzenleme özelliklerini kullanmadan Instagram’a mevcut bir fotoğrafı yüklerseniz, cihazınızda zaten bir kopyası vardır.

Ancak, doğrudan uygulama aracılığıyla fotoğraf çeken veya Instagram filtreleri ve bunlara uygulanan düzenleme efektleriyle mevcut fotoğrafları yükleyenler için, gönderilen bitmiş ürünün bir kopyasını kaydetmek, basit bir ayarı açarak kolayca ve otomatik olarak yapılabilir.

Bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır:

  1. Profil sekmenizden, üstteki menü düğmesine dokunun.

  2. Ayarlar’a dokunun .

  3. Hesap’a dokunun .

  4. iOS’ta Orijinal Fotoğraflar’ı veya Android’de Orijinal Gönderiler’i seçin .

Bu ayar açık olduğu sürece, mobil cihazınızın fotoğraf albümü uygulamasında yeni bir fotoğraf albümüne veya “Instagram” etiketli klasöre gönderdiğinizde tüm gönderileriniz otomatik olarak kopyalanacaktır.

Bu, Instagram uygulaması aracılığıyla ekledikleriniz, cihazınızdan yüklediğiniz ve üzerinde herhangi bir değişiklik yapılmadan yüklediğiniz ve filtre efektleri ve düzenleme efektleri uygulanmış olarak cihazınızdan yüklediğiniz gönderiler de dahil olmak üzere tüm gönderiler için geçerlidir. 

Leave A Comment