İnstagram takipçi satın al oiyioiyi  

Instagram Fotoğrafları ve Videoları Nasıl Silinir

Instagram Fotoğrafları ve Videoları Nasıl Silinir

  • Instagram uygulamasını açın ve profil resminize veya simgenize dokunun. Görüntülemek için silmek istediğiniz gönderiye dokunun, ardından üzerindeki üç noktaya dokunun .
  • Sil ‘i seçin , ardından onaylamak için tekrar Sil’e dokunun . Alternatif olarak, gönderinizi silmeden kaldırmak için Arşivle’ye dokunun .
  • Silinen Instagram fotoğraflarınızı 30 gün içinde geri yüklemek için Ayarlar > Hesap > Son Silinenler bölümüne gidin .

Bu makale, Instagram hesabınızdan fotoğraf veya video gönderilerinin nasıl silineceğini açıklamaktadır. Silmemeyi tercih ederseniz, gönderileri arşivlemeyi de kapsarız.

Instagram Fotoğraflarını veya Videolarını Sil

Öncelikle, resmi Instagram uygulamasının yüklü olduğu uyumlu bir mobil cihaza erişiminiz olduğundan emin olun . Gönderileri yalnızca uygulamada hesabınızda oturum açmışken silebilirsiniz, yani Instagram.com’da bir web tarayıcısı kullanarak oturum açmayı denerseniz hiçbir şeyi silemezsiniz.

  1. Instagram uygulamasını açın (gerekirse hesabınızda oturum açın) ve profilinize gitmek için alt menüdeki profil simgesine dokunun .

  2. Görüntülemek için silmek istediğiniz gönderiye dokunun.

  3. Her fotoğraf ve video gönderisinin ekranın sağ üst köşesinde üç nokta göreceksiniz . Bir seçenekler menüsü açmak için bunlara dokunun.

  4. Sil’i seçin . Alternatif olarak, onları diğer kullanıcılardan etkili bir şekilde gizleyen Instagram gönderilerini arşivleyebilirsiniz .

  5. Instagram gönderinizin kalıcı olarak silinmesini tamamlamak için,  gönderinizi gerçekten silmek istediğinizi onaylamak için tekrar Sil’e dokunmanız istenecektir  . Bir gönderi silindikten sonra geri alınamayacağını unutmayın. 

Leave A Comment