Uncategorized oiyioiyi  

Instagram Hikayeleri ve Makaralar Başlıkları Neden Önemlidir?

Instagram Hikayeleri ve Makaralar Başlıkları Neden Önemlidir?

Instagram Stories altyazıları, videolarınız için okunması kolay altyazılardır ve topluluğunuzun içeriğinizi sindirmesini kolaylaştırır.

Instagram’da en çok beklenen özelliklerden biri oldu – ve bunun iyi bir nedeni var!

Bir marka olarak, Instagram içeriğiniz olabildiğince kapsayıcı olmalı ve yeni Instagram altyazı çıkartması buna yardımcı olur.

Instagram video altyazıları yalnızca sessiz izleyenler için değil, işitme güçlüğü çekenler için de önemlidir. Özellikle nüfusun % 5’inden fazlası – 466 milyon kişi – işitme kaybı engelli olduğundan.

Bir kullanıcı, halka açık sessiz bir yerde, kulaklıksız Instagram Hikayeleri veya Makaralar arasında geziniyorsa, videonuzdan çıkma ihtimali vardır.

Ancak, aynı hikayenin alt yazıları varsa – izleyicilerinizin videoyu durdurması, izlemesi ve anlaması birdenbire daha kolay hale gelir.

İPUCU: Erişilebilirliğinizi Instagram Stories ve Reels başlıklarının ötesinde bir düzeye çıkarmak istiyorsanız, Instagram Hesabınızı Hemen Şimdi Daha Erişilebilir Hale Getirmenin 5 Yolu’nu keşfedin .

Altyazılar, topluluğunuzdaki herkes için daha erişilebilir bir alan oluşturmaya büyük ölçüde yardımcı olabilir ve markanız veya işletmeniz için daha akıllıca olmadığını kanıtlayabilir.

Leave A Comment