Uncategorized oiyioiyi  

Instagram Hikayelerime Neden Müzik Ekleyemiyorum?

Instagram Hikayelerime Neden Müzik Ekleyemiyorum?

Müzik çıkartması ilk piyasaya sürüldüğünde , yalnızca Avustralya, Yeni Zelanda, Fransa, Almanya, İsveç, Birleşik Krallık ve ABD dahil olmak üzere “belirli ülkelerde” mevcuttu. 

Bu özellik o zamandan beri daha da genişletildi ve Kanada 2020’de listeye eklendi .

Müzik etiketine erişimi olan ülkelerden birinde değilseniz, ne yazık ki şu anda oturmaktan başka yapabileceğiniz pek bir şey yok.

Özelliğin kullanıma sunulduğu ancak beklediğiniz gibi çalışmıyor gibi görünen bir ülkede yaşıyorsanız , bunun nedeni aşağıdakilerden biri olabilir:

  • Uygulamanızı güncellemeniz gerekiyor. Instagram sık sık yeni güncellemeler yayınlar, bu nedenle yalnızca eski bir sürümü kullanıyor olabilirsiniz! 
  • Bir işletme hesabı kullanıyorsunuz. Lisans kısıtlamaları nedeniyle, işletme hesaplarında daha popüler seçenekler yerine bir dizi telifsiz şarkı bulunabilir. Bunun  yerine bir Instagram içerik oluşturucu profiline geçebilirsiniz . 
  • Markalı bir içerik reklamı paylaşıyorsunuz. Instagram’ın kuralları , markalı içerik reklamlarının GIF’lerden, emojilerden, müziklerden ve birden fazla çıkartmadan kaçınması gerektiğini belirtir.

Leave A Comment