İnstagram takipçi satın al oiyioiyi  

Instagram Hikayelerine Birden Fazla Fotoğraf Nasıl Eklenir

Instagram Hikayelerine Birden Fazla Fotoğraf Nasıl Eklenir

Hepsini aynı anda Instagram hikayelerinizde paylaşmak üzere birden fazla fotoğraf veya video seçmek, zamandan ve emekten tasarruf etmenizi sağlar. Bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır:

 1. Instagram uygulamasını açın ve sol üst köşedeki Hikayeniz’e dokunun .

  Ayrıca, Hikayeler sekmesine gitmek için ana sayfa akışınızdan sağa kaydırabilir veya profil sekmenizden profil resminize dokunabilirsiniz.

 2. Cihazınızda en son çekilen fotoğrafları ve videoları görmek için sol alt köşedeki kitaplık/galeri simgesine dokunun .

 3. İsteğe bağlı olarak, sol üst köşedeki açılır düğmeyi kullanarak bir medya klasörü seçin.

  Aynı anda birden fazla fotoğraf ve video yüklemeyi planlıyorsanız, bunu cihazınızın varsayılan medya klasöründe bırakın. Birden fazla video seçmek istiyorsanız, tüm fotoğrafları filtrelemek için videolar klasörünüzü seçin; bu, istediğiniz klipleri bulmayı kolaylaştırır.

 4. Birden Çok Seç düğmesine dokunun .

 5. Hikayenize eklemek istediğiniz fotoğraflara veya videolara dokunun. Her küçük resmin sağ üst köşesindeki daire maviye döner. İçinde görüntülerin yayınlandığı sırayı temsil eden bir sayı görünür.

  Fotoğraf veya video ekleme konusunda fikrinizi değiştirirseniz veya sırayı değiştirmek isterseniz, fotoğraf veya videoya tekrar dokunarak seçimini kaldırın. Bir seferde en fazla 10 fotoğraf ve video yayınlayabilirsiniz.

 6. Seçiminizden memnun kaldığınızda İleri’ye dokunun .

 7. Çıkartma , çizim veya metin düğmelerine dokunarak fotoğraflarınızda veya videolarınızda isteğe bağlı düzenlemeler yapın . Her birini ayrı ayrı düzenleme arasında geçiş yapmak için ekranın altındaki seçim aracında gösterilen herhangi bir fotoğrafa veya videoya dokunun.

 8. İleri’ye dokunun .

 9. Göndermek veya yalnızca Yakın Arkadaşlarla paylaşmak için Hikayenizin yanındaki mavi Paylaş düğmesine dokunun .

Leave A Comment