Uncategorized oiyioiyi  

Instagram İçerik Stratejinizi Planlayın

Instagram İçerik Stratejinizi Planlayın

Sıradaki, eğlenceli kısma geliyor: Instagram içerik stratejinizi planlamak.

Ürün fotoğraflarını paylaşmak ister misiniz ? Kullanıcı tarafından oluşturulan içerik ? Stok görüntü ? Kolajlar ? Motivasyon sözleri ? Kamera arkası videoları? Yukarıdakilerin hepsi?

Doğru ya da yanlış cevap yoktur – ancak Later’ın Instagram Planlama araçlarıyla gönderilerinizi önceden planlamak ve önizlemek iyi bir fikirdir .

Bu, marka değerlerinizi destekleyen görsel olarak etkili bir Instagram akışı oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Zappyo’dan Exequiel’in açıkladığı gibi: “ Later’ın Görsel Planlayıcı aracı, gönderileri yayınlamadan önce Instagram akışımızı görmemize ve görselleştirmemize olanak tanıyor. Gönderilerimizin aktığından emin olmamıza ve arzu ettiğimiz estetiği yaratmamıza yardımcı oluyor.”

Acelecilerden Öğrenin: Zaman Yönetimi İçin İçerik Planlayın

Instagram gönderilerinizi önceden planlamak zaman kazanmanıza da yardımcı olabilir.

Frankie De Barr , bir günlük iş, diğer yan projeler ve ilgilenmesi gereken bir yürümeye başlayan çocuğun yanı sıra yan koşuşturması The Biscuitect’i başlattı.

Frankie, insanların evlerinin veya iş yerlerinin ısmarlama kopyalarından temalı koleksiyonlara kadar yenilebilir hediyeler olarak bisküvi biçiminde binalar yaratıyor.

Frankie, gönderilerini önceden planlayarak , aile zamanından ödün vermeden içeriği yayınlamak için en iyi zamanlarında paylaşabiliyor .

Frankie, “Yayınlamak için en iyi zamanım 18: 19:00 gibi görünüyor” diye açıklıyor. “Yeni yürümeye başlayan bir çocuğa sahip olmak bunu telefonuma yapıştırmayı zorlaştırıyor, bu yüzden zamanlama yapmak hayatı biraz daha kolaylaştırıyor.”

Leave A Comment