İnstagram takipçi satın al oiyioiyi  

Instagram işletme hesabınızı optimize etme

Instagram işletme hesabınızı optimize etme

Instagram hesabınız kurulduktan sonra, takipçiler ve satışlar oluşturmak için onu optimize etmeniz gerekir. Bunu şu şekilde yapabilirsiniz:

Masaüstünüzde hesabınızın sayfasını ziyaret edin. Bunu mobil cihazınızda da yapabilirsiniz, ancak bir şeyler yazmanız ve bağlantıları kopyalayıp yapıştırmanız gerektiğinden bunu masaüstünüzde yapmak çok daha kolaydır.

Profil sayfanıza gittikten sonra, ‘profili düzenle’yi tıklayın.

Ardından bilgilerinizi doldurmaya başlayın.

Hesabınızı oluştururken kullanıcı adınızı ve iletişim bilgilerinizi zaten eklemiş olmanız gerekir. Bu nedenle, hala eklemeniz gereken ayrıntılar adınız, web siteniz ve biyografiniz olacaktır.

Ad: Ad için şirket adınızı kullanmanız yeterlidir. Birkaç anahtar kelime ile de takip edebilirsiniz. Bu, bu anahtar kelimeler arandığında Instagram hesabınızın sıralamasına yardımcı olacaktır. Bu, yeni takipçiler çekmeye yardımcı olabilir.

Web sitesi: Çoğu kişi, web sitesi ana sayfası URL’sini buraya ekler. Ancak insanları, Instagram yayınınıza benzer şekilde biçimlendirilmiş, ürün satın alabilecekleri veya bir şeye kaydolabilecekleri özel bir açılış sayfasına göndermenizi tavsiye ederim.

Biyografi: Instagram biyografiniz en fazla 150 karakter uzunluğunda olabilir. Yani bu karakter limiti dahilinde, insanları Instagram hesabınızı takip etmeye ve web sitenizi ziyaret etmeye ikna edecek kadar bilgi vermeniz gerekiyor .

Bunu asansör konuşmanız olarak düşünün ve fark yaratacak en önemli noktaları ele alın.

Birkaç cümleyle size şirketlerini ve Instagram hesaplarını anlatıyorlar. Ayrıca, sizi Instagram açılış sayfalarını ziyaret etmeye teşvik eden bir harekete geçirici mesaj da içerirler.

Ayrıca markalı bir hashtag de eklediler. Üzerine tıkladığınızda, onlardan gelen tüm gönderileri ve diğer Instagram kullanıcılarının ürünlerini içeren gönderilerini göreceksiniz. Bu, marka otoritelerini artıracak ve daha fazla etkileşim, takipçi ve satış elde etmelerine yardımcı olacaktır.

Leave A Comment