İnstagram takipçi satın al oiyioiyi  

Instagram Mağazanızı Başlarken

Instagram Mağazanızı Başlarken

Facebook Mağazanız faaliyete geçtiğinde, Instagram Mağazanızı başarıyla başlatmak için aşağıdaki adımları gerçekleştirmeniz gerekir:

  • Instagram uygulamanızı güncelleyin: Instagram uygulamasının daha eski bir sürümünü kullanıyorsanız, Mağaza özelliğine erişemezsiniz. Bu yüzden yapmanız gereken ilk şey, uygulamayı en son sürüme güncellemektir.
  • Instagram ve Facebook sayfalarınızı bağlayın : Instagram uygulamanız güncellendikten sonra, işletme sayfalarınızı Facebook ve Instagram arasında bağlayın. Sayfaları başarılı bir şekilde bağlamak için Instagram ayarlarınızdaki ‘Bağlı Hesaplar’ seçeneğine erişin.
  • Instagram’ı satış kanalı olarak ekleyin : Instagram’ı e-ticaret mağazanızdaki birkaç satış kanalından biri olarak kurabilirsiniz. Örneğin, bir Shopify mağazanız varsa kontrol paneline gidin ve artı simgesine tıklayarak erişebileceğiniz Satış kanalı Ekle kutusunda Instagram’ı seçin.
  • Onay bekleyin : Bu noktada, tamamlanması birkaç gün sürebilen bir inceleme sürecini yürütmek Instagram’a bağlıdır. Başarıyla tamamlandığında Instagram size bir bildirim gönderecek ve çeşitli Instagram Mağazası özelliklerini kullanmaya hazır olacaksınız.
  • Facebook Mağazasının eklenmesini onaylayın : Son adım, Instagram işletme profilinizle senkronize etmek istediğiniz Facebook Mağazasını onaylamayı içerir. Bunu, “İşletme Ayarları” seçeneğini açtıktan sonra “Alışveriş” sekmesine erişerek yapabilirsiniz.

Artık Instagram Mağazanız nihayet çalışır durumda olduğuna göre, yeni bir gönderi oluşturmak istediğinizde ‘Ürünleri Etiketle’ seçeneğini görebileceksiniz. Üzerine tıklayın ve istediğiniz ürünleri etiketleyin.

Leave A Comment