İnstagram takipçi satın al oiyioiyi  

Neden markanız için bir tane yaratmalısınız?

Neden markanız için bir tane yaratmalısınız?

Instagram’da aktif olan ve onu günlük olarak kullanan kişiler için harika bir araç olsa da, herkes için olmayabilir. İşletmeniz daha genç bir kalabalığa hitap ediyorsa, bu filtreleri kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Gençler arasında modaya uygunlar ve ustaca pazarlama ile işinize rakiplerinize karşı bir avantaj sağlarlar. Görünürlüğü artırdıkça bu filtreler ve zorluklar nedeniyle birçok marka yeniden popüler hale geldi. Gittikçe daha fazla insanın satın alma gücüne sahip olmasıyla bu, 2021’de onlara pazarlama yapmanın yeni yoludur. 

Araştırmaya göre hikaye izleyen çoğu insan sadece işletmelere aittir. Markanızın benzersiz kişiliğini ve gençlik kültürüyle ne kadar uyumlu olduğunuzu göstermenin harika bir yoludur. 

Markanızın nasıl çalıştığını ve ürünleriniz ve hizmetleriniz için hangi tonu belirlemek istediğinizi yansıtırlar. Ayrıca markanızın çevresini ve kendi dünyanızda işleri nasıl yaptığınızı da yansıtırlar.

İnsanlara ne yapabileceğinize dair bir imza verir ve aynı zamanda tanımlamalarına yardımcı olur. Sosyal medya söz konusu olduğunda benzersiz bir kimlik uzun bir yol kat eder ve göze çarpan bir kimlik oluşturmak için zaman ve para harcamalısınız.  

500 milyondan fazla hesap günlük olarak hikayelerle etkileşime giriyor ve Instagram hikayelerinin% 60’ında bu etkileşimli AR öğesi var. Bu filtreler çok yaygın değildir ve pek çok marka bunları kullanmaz. Bu AR filtreleri ile herkesin önüne geçebilir ve işleri kendi lehinize çevirebilirsiniz. 

Uygulamadaki bir özellik, Instagram pazarlama stratejinize daha fazla odaklanmanıza ve size iyi bir trafik çekmenize olanak tanır. Bu hikayeler organik erişime sahiptir ve markanızın görünürlüğüne de yardımcı olabilir. 

Moda şirketleri, insanların satmaya çalıştıkları şeyi sanal olarak denemelerine yardımcı olan AR filtreleri yaptı. Bu, insanların kıyafetlerin onlara nasıl görüneceğini ve satın almaları gerekip gerekmediğini kendileri görmelerini sağlar. Bu, etkileşimli filtreyi daha kullanışlı hale getirir ve yeni ürün etrafında da bir vızıltı yaratır. 

Her zaman markanızın maskotunu veya logosunu filtreye dahil edebilirsiniz ve insanlar bunun siz olduğunuzu anlamaya başlayacaktır. Bu, iyi bir Instagram pazarlama stratejisi sağlar ve aynı zamanda marka bilinirliğinizi artırır. Bu, ağızdan ağza sözün günümüzdeki karşılığıdır. İnsanlar yaptığınız şeyi seviyor ve bunu paylaşıyorlar. Takipçileri görür ve beğenirlerse paylaşırlar. Zincirleme bir reaksiyon başlatır ve markanızı eskisinden daha popüler hale getirir. Bu artan katılım ve görünürlük kesinlikle dönüşüme yol açacaktır. 

Leave A Comment