İnstagram takipçi satın al Uncategorized oiyioiyi  

Shadowban kurbanı olup olmadığınızı nasıl anlarsınız

Shadowban kurbanı olup olmadığınızı nasıl anlarsınız

Instagram tarafından yasaklanıp yasaklanmadığınızı öğrenmek istiyorsanız, yayınlarınızdaki takipçi sayılarına ve etkileşimlere bakın. Instagram profilinizdeki trafiğin azaldığını fark ederseniz seçeneklerden biri de Instagram Shadowban üyesi olmanızdır.

 

Instagram hesabınızdan Shadowban nasıl kaldırılır

Shadowban’dan etkilendiğinizi düşünüyorsanız ve bundan nasıl kurtulacağınızı bilmiyorsanız, işte Instagram hesabınızı normale döndürmek için bazı teknikler.

📌 ÜÇÜNCÜ TARAF ARAÇLARINI KULLANMAYI BIRAKIN

Instagram’ı manipüle etmek ve daha fazla beğeni, takipçi almak veya bu sosyal ağda program yapabilmek için araçlar veya botlar kullanıyorsanız, bunları kullanmayı bırakın. 

📌 HASHTAG’LERİ SİLİN

Kulağa çok sıkıcı gelse ve sizi çok tembelleştirse de sonunda buna nasıl değdiğini göreceksiniz. Bu hashtag’leri bulup yasaklı olup olmadıklarını kontrol ettikten sonra Instagram’ın beğenmediklerini silerseniz Shadowban sorunu yaşamadan hesabınızı kurtarabilirsiniz.

📌  SORUNU INSTAGRAM’DA BİLDİRİN 

Bu işlemlerden hiçbirini yapmadığınızı veya Instagram’ı rahatsız edebilecek her şeyi ortadan kaldırdığınızı düşünüyorsanız ama yine de sorun yaşıyorsanız bu durumu bildirin ki Instagram departmanına ulaşsın ve çözebilsinler. 

 

📌 HESABINIZI KİŞİSEL OLARAK DEĞİŞTİRİN VE TAM TERSİ 

Kişisel bir hesabınız varsa, bunu bir şirket hesabına dönüştürmeyi deneyin ve bunun tersi de Shadowban’ı ortadan kaldırabilirsiniz.

Bu fenomenin, işletme hesaplarının Instagram Reklamlarına yatırım yapmasını sağlamak için bir Instagram stratejisi olduğuna dair söylentiler de var.

 

Shadowban’a maruz kaldıysanız veya şu anda bundan muzdarip olabileceğinizi düşünüyorsanız, Instagram’da profilleriniz için bir Pazarlama stratejisi oluşturmanızı, bu şekilde nasıl hareket edeceğinizi bilerek ve gerçekleştireceğiniz işlemleri hazırlayarak, size tavsiye ederim. bu tür sorunlardan kaçınacaktır. 

Leave A Comment