İnstagram takipçi satın al Uncategorized oiyioiyi  

Shadowban’ın kurbanı olabileceğiniz eylemler

Shadowban’ın kurbanı olabileceğiniz eylemler

Kullanıcı hesaplarında bu fenomene neden olan Instagram’ın iletişim kurmasının hiçbir nedeni yoktur, ancak bunların Instagram kurallarını ihlal eden veya sosyal ağda spam oluşturan eylemler olduğunu biliyoruz. 

Hesabınızın Shadowban’dan muzdarip olmasının bu nedenlerinden bazıları:

 

AĞIN KULLANIM KOŞULLARINI İHLAL EDEN YAZILIMLARIN KULLANILMASI

Bu bölümde, Instagram’ın politikalarını ve kullanım kurallarını ihlal edecek ve Shadowban’a maruz kalabileceğiniz üç farklı eylemi ayırt edebiliriz.

 Sizin için yayınlayan yazılım

Sizin için yayınladıkları yazılımı kullanan ve Onlypuly, Storrito veya Postcron gibi yetkisi olmayan  hesaplar . Alternatif olarak Metricool gibi Instagram Kullanım Şartları ve Koşullarını ihlal etmeyen ve sizin için yayınlamak yerine yayınlarınızın içerikleriyle birlikte size hatırlatmalar gönderen başka araçlar da vardır.

Bir aracın Instagram tarafından yetkilendirilmediği nasıl anlaşılır? 

Uygulamasına erişmek için Instagram adınızı ve şifrenizi girmenizi isteyen herhangi bir yazılım veya araç. Eğer öyleyse, lisanslı bir araç değildir. 

 

Yetkili Instagram araçları sizi Instagram hesabınıza götürür, böylece Instagram’dan araç izinlerini verirler.

 

 

❌ Botlar

Bu bölümde, izleyicinin yapay olarak büyümesine yardımcı olan botların kullanımı yer almaktadır.

 

 Otomasyon

Son bir seçenek olarak birden fazla Instagram hesabınız varsa ve bunlardan birinde otomasyon kullanıyorsanız bu durum diğerlerini IP adresini paylaştığı için etkileyebilir.

 

Leave A Comment