Uncategorized oiyioiyi  

Tasarım fikirleri için takip edilecek 6 Instagram hesabı

Tasarım fikirleri için takip edilecek 6 Instagram hesabı

nstagram, özellikle iç tasarım söz konusu olduğunda, sizi bulmayı bekleyen çok fazla ilham içeriyor.

Bu kadar çok gönderi ve aralarından seçim yapabileceğiniz hesapların olduğu bir sitede teşvik bulmak zor olabilir, ancak biz burada Creative Designer’da kaçırmak istemeyeceğiniz harika içerikler yayınlayan harika hesaplar bulduk.

Ayrıca, ülke genelinde olduğu kadar yerel olarak da tasarım fikirlerini görebilmek her zaman harikadır. Ama bu posterleri nasıl buluyorsunuz?

Sizin için biraz bulduk. Harika tasarım fikirleri almak için takip edebileceğiniz yedi Instagram hesabı:

@homedesignerxo

Bu küçümsenmemiş (sadece 2,097 takipçi) Instagram, size huzurlu fikirler vermek için güzel ev tasarımları yayınlıyor. Herhangi bir evi renkli hale getirecek çiçek aranjmanlarını nasıl kullanabileceğinizi gösteren pek çok şey var.

@Pinspirationaz

 

Pinterest tabanlı bir sanat ve el sanatları mağazası olmalarına rağmen, Instagram’larında da harika şeyler yayınlıyorlar. Pinspiration’ın Instagram hesabı, yapabileceğiniz ve evinizin iç dekorasyonuna ekleyebileceğiniz eğlenceli fikirleri gösteriyor.

 

Beyaz iç mekanlar bir süredir moda trendi oldu ve bu hesap, yazılarında bu trendi biraz sergiliyor. Mutfak ve aile odası tasarımlarını içeren bu temiz görünümlü ev iç mekanlarına bir göz atın.

@junkinthetrunkvintagemarket

Yakında Arizona’ya gelecek olan Trunk Vintage Market’te herkes vintage  ve Junk’u sever , size vintagein en iyisini sunar. Gelecekteki tasarımlar için bir fikir edinmek için geriye bakmak gibisi yoktur.

@filmdenkare

Denizin ötesinden eğlenceli tasarım fikirleri arıyorsanız, Japonya’dan Room Clip JP takip etmeniz gereken bir hesap. Bir apartman dairesi veya üniversite öğrencisi yatak odası için mükemmel olabilecek basit ama ilgi çekici tasarımlar yayınlıyorlar. Tasarımın özünü anlamak için Google çeviri kullanmanız gerekebilir, ancak bunun sizi caydırmasına izin vermeyin.

@caidesigns

Bu hesap, eviniz için aksesuarlara odaklanırken lüks öğeler yayınlar. Eğlenceli bir yastık fikri bulmaya çalışıyorsanız veya bir lamba fikri arıyorsanız, o zaman bu hesaba gidin.

@the_real_houses_of_ig

Real Housewives’ı duydunuz, peki ya Instagram’ın gerçek evleri? Bu hesap, vibe gibi şirin bir Doğu Sahili ile muhteşem evlerin birçok fotoğrafını yayınlıyor.

Okuduğun gibi mi? Takip ettiğiniz kendi Instagram hesaplarınızla ilgili aşağıdaki yorumlarda sesi kapatın.

Leave A Comment