Uncategorized oiyioiyi  

Ücretsiz Instagram beğenileri nasıl edinilir?

Markanız için ücretsiz Instagram beğenilerini nasıl alabileceğinizi mi merak ediyorsunuz?

Bu iyi bir şey. Elbette, katılım oranınızı artırmaya katkıda bulundukları için gönderilerinizin beğeni sayısını artırmanız gerekir.

Ancak Instagram beğenilerini almak için çok çaba sarf etmeniz gerekiyor çünkü Instagram, insanların paylaştığınız herhangi bir şeyi beğenmesini bekleyebileceğiniz başka bir platform değil.

Bir düşünün, Instagram gönderilerinizi daha beğenilir hale getirmek için neler yapabilirsiniz? Hedef kitlenizin dikkatini çekmek ve kalp düğmesine dokunmalarını sağlamak için ne yapabilirsiniz?

Anlayamıyor musun? Merak etmeyin, bunu çözmek için buradayız.

Instagram’da oyununuzu geliştirmenize ve gönderileriniz için daha fazla Instagram beğenisi almanıza yardımcı olabilecek en iyi 6 yolu burada sunuyoruz.

Ücretsiz Instagram Beğenileri Almanın 6 İnanılmaz Yolu:

Yüksek Kaliteli ve Benzersiz İçerik Yayınlayın

Instagram’da “yeterince iyi” diye bir şey yoktur. Platformdaki yüksek rekabet nedeniyle, yüksek kaliteli ve benzersiz fotoğraflar ve videolar yayınlayarak oyununuzun seviyesini yükseltmeniz gerekiyor.

Bu, Instagram’da gezinen ve beğenilerini ve yorumlarını almak için ilgi çekici bir şeyler arayan izleyicilerin dikkatini çekmenize yardımcı olacaktır.

Ekipman satın almak için biraz para harcamanız veya resimleri tıklamak için bir profesyonel kiralamanız gerekip gerekmediğini, işletmenize nasıl fayda sağlayabileceğini ve size daha yüksek kaliteli Instagram beğenileri getirme potansiyelinin ne olduğunu öğrenin .

Doğru Hashtagleri Kullanın

Hashtag’leri kullanmak, Instagram’da diğer tüm sosyal medya platformlarından çok daha önemlidir. Gönderinizin potansiyel erişimini çoğaltır ve yepyeni bir kitleye ulaşmanıza yardımcı olur.

Hashtag stratejinizi seçerken çok geniş olmayın ama çok niş de olmayın.

Hashtag’lerinizi doğru yere koyun – yorumlar, Instagram’da şu anda 9 olduğu bilinen etkili sayıda hashtag kullanın ve markalı bir hashtag oluşturun.

İlgili Markaları ve Diğer Hesapları Etiketleyin

Ortak bir söz vardır – verdiğiniz şeyi alırsınız. Aynı şey Instagram’da da var. Karşılığında dikkatlerini çekmek için insanlara ve diğer hesaplara dikkat etmeniz gerekir.

Bunun için bir işbirlikçiyi, bir çocukluk kahramanı, birlikte çalıştığınız bir markayı, alıntı yapıyorsanız ünlü bir kişiliği veya gönderi içeriğinizle alakalı herhangi birini etiketleyebilirsiniz.

Bahsetme yoluyla amaç, onlara değer verdiğinizi göstermek ve bu değeri kitlenizle paylaşmaktır.

Karşılığında, izleyicileri de bu değeri görecek ve markanızın görünürlüğünü de artırmak daha iyi olacaktır.

Harika Instagram Altyazıları Yazın

Kitlenizin dikkatini içeriğinize çekmek için harika ve ilgi çekici altyazılar yazmalısınız. Bununla birlikte, zorlu görev, markanız için harika olduğunu kanıtlayan ne koyacağınızı bulmaktır.

Nişinize bağlı olarak, fikirler elbette değişecektir. Örneğin, altyazı oluştururken kısa başlıklar oluşturmanız gerekmez.

Etkileyici biriyseniz, bir ürünün cildinizi iyileştirmenize ve güzel görünmenize nasıl yardımcı olduğuna dair kişisel bir hikaye paylaşmak, izleyicilerde onunla ilişki kurmaya başladıkları bir duygu uyandırabilir. Bu, PR’nizi geliştirmek için iyi gidebilir ve size daha fazla gerçek Instagram beğenisi kazandırabilir.

Konum eklemek için Coğrafi Etiketi kullanın

Gönderinizin şehir veya bölge gibi belirli bir konumda daha fazla kişiye ulaşmasına yardımcı olmak için konumunuzu coğrafi olarak etiketleyebilirsiniz. Daha fazla kişinin gönderinizi bulmasını ve beğenmesini sağlamanın iyi bir yoludur.

Öte yandan, fiziksel mağazası olan bir markaysanız, coğrafi etiketleme kullanmak daha da önemlidir. Mevcut ve potansiyel yeni müşterilerinizle bir topluluk oluşturmanıza yardımcı olur.

İnsanların yol tarifinizi harita üzerinde kolayca bulabilmesi için konumunuzu doğru eklemeyi unutmayın.

Gerçek Instagram Beğenileri Satın Alın

Son olarak, gönderilerinize beğeni almak için anında teslimat ile çevrimiçi Instagram beğenileri satın alabilirsiniz. Bu, hesabınızın büyümesini hızlandırmanın ve seçtiğiniz gönderilerde yüksek sayıda beğeni almanın hızlı bir yoludur.

Farklı paketler mevcuttur ve tercihinize ve rahatlığınıza göre istediğiniz sayıda beğeni satın alabilirsiniz.

Ancak, spam beğeni satın almak için paranızı boşa harcamamak için yalnızca güvenilir kaynaklardan gerçek beğeniler satın aldığınızdan emin olun. Markanızın etkileşim oranını artırmaya katkıda bulunmazlar, bunu yalnızca yüksek kaliteli beğeniler yapabilir.

Sonuç

Bunlar, markanız için her ay ücretsiz Instagram beğenileri almanın en iyi ipuçlarıydı. Bunları deneyin ve markanız için en iyisinin ne olduğunu görün.

Nişinize bağlı olarak, bazı yollar sizin için en iyi sonucu verebilirken diğerleri beklendiği gibi çalışmayabilir.

Ancak, her zaman IG beğenileri satın alma ve iş hedeflerinize hızlı bir şekilde başlama seçeneğiniz olduğundan, Insta beğenilerinizi hızlı bir şekilde artıramıyorsanız sabrınızı ve umudunuzu kaybetmeyin.

Leave A Comment