İnstagram takipçi satın al oiyioiyi  

Uygulamada Diğer Kullanıcıların Fotoğrafları Nasıl Kaydedilir

Uygulamada Diğer Kullanıcıların Fotoğrafları Nasıl Kaydedilir

Instagram, doğrudan uygulamaya yerleşik bir kaydetme özelliğine sahiptir. Yalnızca fotoğraf veya video gönderi sekmesine yer işareti koymanıza ve cihazınıza hiçbir şey indirmenize izin vermese de, yine de hiç yoktan iyidir.

Önceden, Instagram uygulamasında başka bir kullanıcıdan bu konuyla ilgili bir fotoğrafa veya videoya gerçekten yer işareti koymanın tek yolu, onu beğenmek ve ardından ayarlar sekmesinden daha önce beğendiğiniz gönderilere erişmekti .

INSTAGRAM’IN KAYDET SEKMESİ NASIL KULLANILIR?

Herhangi bir gönderiyi Kaydedildi sekmenize kaydetmek için sağ alt köşedeki yer işareti simgesine dokunun . Bu sekmeye gitmek için profil sayfanızdan menü düğmesine ve ardından Kaydedildi’ye dokunun .

Gönderen kullanıcıya herhangi bir bildirim gönderilmeyecektir.

Instagram’ın kaydetme özelliğinin iki büyük dezavantajı:

  • Uygulama içinde kaydedilen gönderiyi tekrar ziyaret edebilmek için internet bağlantınızın olması gerekir.
  • Kaydedilen resim, onu gönderen kullanıcı onu silerse kaybolacaktır. Unutmayın, yer imi özelliğini kullanmak sadece fotoğrafa bir bağlantıdır. Hesabınıza veya cihazınıza hiçbir şey kaydedilmez.

Öte yandan, popüler bir gönderideki yorumları takip etmek istiyorsanız, gönderiyi kaydedebilir ve daha sonra yeni yorumları okumak için geri dönebilirsiniz; bu, onu kullanmanın en az bir çok yararlı yoludur.

DİĞER KULLANICILARIN INSTAGRAM FOTOĞRAFLARINI İNDİRME

 Bilgisayarınızdaki bir Instagram fotoğrafına sağ tıklayıp Farklı Kaydet’i denediyseniz veya bir mobil web tarayıcısında görüntülerken bir fotoğrafa dokunup basılı tutarak mobil cihazda eşdeğerini yapmayı denediyseniz, muhtemelen neden hiçbir şeyin açılmadığını merak ettim ve bu görüntüyü indirmenize veya kaydetmenize izin veriyor.

Instagram, kendi fotoğraflarınızın kopyalarını cihazınıza kaydetmenizde veya onlara sahip olduğunuz için uygulamada yer imlerine eklemenizde sorun yok , ancak uygulamaya gönderilen herhangi bir içeriğin mülkiyetini talep etmiyor , bu nedenle diğer kullanıcılardan izin almak size kalmış içeriklerini kullanmak istiyorsanız.

Öyleyse, başka bir kullanıcının fotoğrafını indirmek için en iyi çözümünüz? Sadece bir kopyasını isteyin.

Kaynak : İnstagram takipçi satın al

 

Leave A Comment